Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 0.5
The FallRated ★ 4.5- Dark NunsRated ★ 0.5
Another RoundRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 4.5- HarbinRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 0.5
Killing RomanceRated ★ 3.5