Titles you rated
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.0
PoetryRated ★ 4.0- The Closed WardRated ★ 0.5
Black HouseRated ★ 2.5- Princess AuroraRated ★ 0.5
Door LockRated ★ 2.5- 3096 DaysRated ★ 3.0
- IntrudersRated ★ 4.0

Funny GamesRated ★ 4.0
No Longer HumanRated ★ 5.0
Game of DeathRated ★ 0.5- Wild FlowersRated ★ 3.0
- Bad LuckRated ★ 3.5
Devil's KnotRated ★ 3.0
The Devil's PathRated ★ 4.0- A Short Film About KillingRated ★ 4.5
After My DeathRated ★ 3.5