Movies
Ratings
60
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Kingdom 3: The Flame of FateRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Fragments of the Last WillRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
Kingdom 2Rated ★ 5.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
No Longer HumanRated ★ 3.0
The Lies She LovedRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The FableRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is WarRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0