Movies
Ratings
601
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0