Movies
Ratings
30
DunkirkRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
The DescendantsRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 2.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0