Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- UprisingRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5- HustleRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5