Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- Hi.5Rated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0