Series
Ratings
59
Demon SlayerRated ★ 4.0
Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 2.0
Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 2.0
Initial D: Second StageRated ★ 2.5
Initial D: Fourth StageRated ★ 3.0
Initial D: Final StageRated ★ 3.0
Initial D: Fifth StageRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 3.0
Mobile Suit Victory GundamRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.5
Mobile Suit Z GundamRated ★ 1.5
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5