Titles you rated
CandymanRated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
The Sum of All FearsRated ★ 2.5- Park Hwa-youngRated ★ 3.0

MidsommarRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0- Bird Box BarcelonaRated ★ 2.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5