Movies
Ratings
286
Love 911Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
See You Up ThereRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
The SquareRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
Battle of the SexesRated ★ 3.5