Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
RunRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0- Wall to WallRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.5
NoiseRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Love Will Tear Us ApartRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0