Movies
Ratings
112- Examination Hell of RaichuRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
SpliceRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0