Movies
Ratings
370- Love UntangledRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Love Strikes!Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5