Movies
Ratings
385
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.5