Movies
Ratings
186
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0- Tune in for LoveRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5