Movies
Ratings
232- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.0
FailanRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0