Movies
Ratings
129
MotherRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 2.5- Our PresidentRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 1.5
American PsychoRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5