Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Sick of MyselfRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
Sid & NancyRated ★ 3.5
Antonia's LineRated ★ 4.0- The Man Who LaughsRated ★ 4.0
- The Deepest BreathRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
HugoRated ★ 3.0- RebeccaRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5- Purple HeartsRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
RunRated ★ 3.0