Titles you rated
CarolRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
Gantz:ORated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
S DiaryRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 3.5
The Scarlet LetterRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 2.5