Titles you rated
Let the Right One InRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 1.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0