Movies
Ratings
232
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 4.5
- King of ClonesRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0- WonderlandRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0- Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0

Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5