Movies
Ratings
1014
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Man with the Iron FistsRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 5.0
The TakeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 4.0- Another FamilyRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 4.0- The Basement SatelliteRated ★ 4.5