Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Close Your EyesRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Love and GreedRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 5.0- Ghost of AsiaRated ★ 5.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 2.0
The Cranes Are FlyingRated ★ 4.5
AntichristRated ★ 0.5
The Green KnightRated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 0.5
Art Museum by the ZooRated ★ 2.5
Over the TownRated ★ 3.5