Movies
Ratings
211
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 5.0
Barry LyndonRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
The PostRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
The Crying GameRated ★ 5.0
The Constant GardenerRated ★ 5.0
PollockRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The EelRated ★ 4.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.5- VolunteerRated ★ 0.5
Shinjuku SwanRated ★ 4.0
Shinjuku Swan IIRated ★ 2.5
Amores perrosRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.5