Movies
Ratings
332
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5- Kill BoksoonRated ★ 1.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 2.0