Movies
Ratings
490
Top GunRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5- Park Hwa-youngRated ★ 2.5
- WhiplashRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.5- Hijack 1971Rated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0