Titles you rated
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 5.0
San Andreas QuakeRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
FuryRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0- No MercyRated ★ 3.0
Cutthroat IslandRated ★ 2.0