Movies
Ratings
593
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- NightbitchRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0