Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5