Movies
Ratings
574
Before SunriseRated ★ 4.0
Twice BornRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 4.0- The NunRated ★ 3.5
TyrannosaurRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.0