Movies
Ratings
928- The Great FloodRated ★ 2.0
- Murder ReportRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Passengers of the NightRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- Coup de ChanceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Monsieur Hulot's HolidayRated ★ 3.5- I Love Thee for GoodRated ★ 3.0
Follow the FleetRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0- Wall to WallRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5