Titles you rated
Inside meRated ★ 1.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
RunRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
The Gray ManRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 3.0
Love ResetRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0