Movies
Ratings
199
Love ResetRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5