Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0- BossRated ★ 1.0
WickedRated ★ 4.0- I said I had a dreamRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0- FinleyRated ★ 3.0
- A Sailor for the MoonRated ★ 3.5
- Reviving The EngineRated ★ 3.0
The SacrificeRated ★ 4.5
Lost HighwayRated ★ 3.0- Born HaterRated ★ 2.5
Paradise MurderedRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0