Movies
Ratings
1185
ContemptRated ★ 3.0
The Crow's EggRated ★ 3.0
The WifeRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 2.5
LetoRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
MauriceRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 3.5
Vivre Sa VieRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 2.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5- Becoming Who I WasRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Our Love StoryRated ★ 2.5
Beyond the HillsRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
The GrinchRated ★ 2.0