Titles you rated
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Tulip FeverRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
Fifty Shades FreedRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0- Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.5
August: Osage CountyRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0- MicrohabitatRated ★ 4.0