Titles you rated
- A House of DynamiteRated ★ 4.0
- The Old Guard 2Rated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5- HarbinRated ★ 3.0
Showing UpRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0