Movies
Ratings
771
Get OutRated ★ 4.0
Redd Inc.Rated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Apt PupilRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Starry EyesRated ★ 1.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Red LightsRated ★ 2.5
FilthRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
BaitRated ★ 2.0
SanctumRated ★ 3.0
The GhostRated ★ 2.5- Chernobyl DiariesRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0