Movies
Ratings
416
AtonementRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5- UprisingRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 5.0