Movies
Ratings
364
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- MaterialistsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5