Movies
Ratings
578
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0- WhiplashRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0