Movies
Ratings
411
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5