Movies
Ratings
817
Tokyo StoryRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5- She Spent So Many Hours Under the Sun LampsRated ★ 4.0
Boy Meets GirlRated ★ 5.0
Mauvais SangRated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Hannah and Her SistersRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The AssassinRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0- Day & NightRated ★ 4.5
- DUMB WAYS TO DIERated ★ 5.0