Movies
Ratings
846- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Seishun Inoshishi ATARASHII GAKKO! THE MOVIERated ★ 5.0- I, The ExecutionerRated ★ 1.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0- NowhereRated ★ 3.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 3.0
The Big BossRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0- The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5- BargainRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5