Movies
Ratings
1039- A House of DynamiteRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0- HustleRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5- My Name is Loh KiwanRated ★ 2.0
- DamselRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Highway FamilyRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0