Movies
Ratings
742
BelfastRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0- PoisonRated ★ 4.0
- The Rat CatcherRated ★ 3.5
- The SwanRated ★ 4.0
- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
House of GucciRated ★ 3.5
ElvisRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 3.0
TarRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
New Year BluesRated ★ 2.0
LightyearRated ★ 3.0