Movies
Ratings
783
BelieverRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5