Movies
Ratings
851
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5- IntentionRated ★ 4.5
The Emoji MovieRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
Smart PeopleRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0