Movies
Ratings
852
Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- Believer: extended cutRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Under the SkinRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.5