Titles you rated
- Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 2.5- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
LonglegsRated ★ 2.5
TrapRated ★ 3.5